Блог колектора Задати питання

Grivni – безкоштовний майданчик з пошуку кредитів

Grivni – безкоштовний майданчик з пошуку кредитів

Імовірність схвалення

92%

Отримати гроші

Компанія Гривни (Grivni) являється інтернет майданчиком, який допомагає позичальникам визначитися з відповідною кредитною пропозицією, порівнюючи послуги від багатьох МФО. Майданчик є частиною міжнародного кредитного сервісу Credy(www.credy.com). Належить ТОВ "Трафік контроль".

Сума до:15 000 грн.
Ставка:0%
Термін:До 30 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума100 - 15000 грн
Термін1 - 30 днів
Ставка в деньвід 0%
Вік18+ років
ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки15
Швидкість виплати5
ІдентифікаціяКартка
Графік роботиЦілодобово
 • Сайт працює 24/7
 • На відміну від більшості подібних сервісів послуги Гривні безкоштовні
 • Кредитування навіть з негативним рейтингом
 • Великий вибір варіантів кредитування
 • Мінімум документів - паспорт та код.
 • Заявки клієнтів будуть оброблені за пару хвилин.

Grivni має більш 585000 оформлених позик, 115 мільйонів гривень було видано за допомогою сервісу. Імовірність схвалення позики – 92%.

Grivni - безкоштовний майданчик з пошуку кредитів

Що пропонує сервіс Grivni для клієнтів і партнерів

 • підбір кредитних пропозицій для клієнтів компанії;
 • власний редактор сайтів;
 • платформу для проведення А / В тестування;
 • API інтеграцію;
 • кілька способів залучення клієнтів: PPC, SMM, SEO, Affiliation, CMS та електронна пошта.

Особливості сервісу

 • доступні суми – від 100 до 15000 гривень;
 • від 1 до 30 днів;
 • комісії на сайті немає;
 • розсилка заявок в декілька відповідних МФО;
 • заявки приймаються цілодобово;
 • кредит оформляється від 5 до 15 хвилин;
 • велика кількість бонусів і акцій від компаній партнерів;
 • можливість пролонгації кредиту;
 • спосіб отримання коштів – на банківську карту.

Умови отримання онлайн позики

Умови стандартні для всіх партнерів. Стать, соціальний статус і рівень доходу не важливий. Є варіанти кредитування для студентів, домогосподарок і безробітних. Головні вимоги:

 • прописка на території України;
 • працездатний вік – від 18 до 70 років;
 • банківська карта з позитивним балансом;
 • телефон і електронна пошта;
 • зарплата або інший дохід бажане, але не обов’язкова умова.

Переваги та недоліки організації

Переваги

 1. Сайт працює 24/7.
 2. На відміну від більшості подібних сервісів послуги Гривні безкоштовні.
 3. Кредитування навіть з негативним рейтингом.
 4. Великий вибір варіантів кредитування.
 5. Дострокове погашення і пролонгація позики можливі у всіх МФО партнерів.
 6. Мінімум документів – паспорт та код.
 7. Заявки клієнтів будуть оброблені за пару хвилин.
 8. Інформація та особисті дані клієнтів надійно захищені розширеним SSL шифруванням.

Недоліки

 1. Немає варіантів кредитування на електронний гаманець.

Як оформити онлайн кредит

Оформлення, підбір кредитних пропозицій і підписання кредитного договору відбувається онлайн. Клієнту достатньо слідувати простий інструкції.

Grivni - безкоштовний майданчик з пошуку кредитів

 1. Реєстрація особистого кабінету

Перед початком реєстрації клієнт може уточнити суму і термін кредитування на кредитному калькуляторі. Там же можна побачити дату погашення кредиту. Після цього потрібно перейти до реєстрації на сайті. Для цього на основній сторінці сервісу: https://www.grivni.com.ua/ натисніть на слова «отримати гроші». Вони знаходяться вгорі праворуч, а також відразу під кредитним калькулятором.

Всі дані повинні вводитися українською мовою. Заповніть стандартні контактні дані із зазначенням свого прізвища, телефону, пошти, а також міста проживання. Також потрібно ввести свій код ІПН. Поставте галочки, погоджуючись з обробкою інформації і публічним договором оферти. Натисніть на блакитну кнопку продовжити. Для реєстрації потрібно придумати пароль.

 1. Заповнення вторинної інформації

Вторинною інформацією служитимуть дані про доходи, витрати, місце роботи і сімейний стан. Ці дані стандартні і знадобляться для будь-якої кредитної заявки. Відповідайте чесно на усі питання, не намагайтеся перебрехати свою домашню адресу і не перебільшуйте розмір своєї заробітної плати. Помилки і печатки також можуть вплинути на ухвалення рішення по вашій кредитній заявці. Перед відправкою форми перевіряйте ще раз все по декілька разів.

 1. Перевірка умов і верифікація банківської карти

Виходячи з вибраних вами умов, вам буде запропоновано відразу декілька кредитних пропозицій. Є варіанти кредитування навіть клієнтів з поганою КИ. Процедура не відніме багато часу, клієнтові пропонується список МФО. Наслідуючи інструкції сайту, він зможе в декілька кліків відправити заявки до найбільш відповідних йому МФО. Гривни рекомендує відправляти заявки відразу в 3 кредитних компанії.

 1. Перевірка умов і верифікація банківської карти

Іноді фахівці МФО просять відправити деяку інформацію повторно. Можуть знадобитися сканери або якісні фото паспорта та коду ІПН. Компанії потрібна для отримання земних коштів, тому її просять прикріпити до особистого кабінету.

Щоб переконатися в тому, що її власник ви, сервіс проводить верифікацію. Крім номера карти вас попросять ввести ще і код cvv. З рахунку будуть тимчасово заблоковані пару гривень, і після підтвердження вами цієї інформації вони повернуться на рахунок.

 1. Підписання кредитного договору

Після узгодження усіх нюансів представники кредитної компанії відправлять екземпляр кредитного договору до електронного вигляду. Його треба буде прочитати і підписати за допомогою коду із смс. Після цього угода вважатиметься ув’язненому.

 1. Отримання коштів на банківську карту

Після підписання договору гроші приходять на банківську карту через кілька хвилин.

Причини, за якими кредит може бути не схвалений

 1. Негативний кредитний рейтинг.
 2. Низький дохід.
 3. Наявність судимості.
 4. Велика кредитне навантаження, про яку клієнт не сказав.
 5. Анкета заповнена з помилками.
 6. Клієнт дав компанії неправдиву інформацію.

Сервіс Гривні мінімізує можливість відмови, відправляючи заявки в МФО з низьким відсотком, а потім в самі лояльні до проблемних клієнтам компанії.

Способи погашення позики

Зазвичай МФО передбачають для клієнтів кілька способів погашення позики:

 • На сайті компанії – мається на увазі не сайт сервісу Гривні, який виступає лише посередником, а сайт кредитної організації, з якою у вас буде підписаний кредитний договір. Погашення відбувається через списання коштів з банківської карти в особистому кабінеті.
 • За допомогою терміналів ПриватБанку, iBox, 2click, City Оплата відбувається за реквізитами компанії, яка вказується в кредитному договорі. Не забудьте уточнити правильний IBAN. Наявність або відсутність комісії залежить від терміналу і МФО. Уточнюйте цей нюанс у операторів гарячої лінії вашої кредитної компанії.
 • Банківським переказом – досить тривалий і незручний спосіб. Як правило, потрібно вистояти чергу і не помилитися в реквізитах. Гроші на рахунок можуть йти кілька днів, тому велика ймовірність потрапити в прострочення. Комісії є практично завжди. Єдине переваги – на руках у клієнта буде паперовий документ, який підтверджує переказ коштів кредитної компанії.

Неустойка

Розмір штрафних санкцій варто дізнаватися у МФО. Деякі компанії передбачають грейс-період 2-3 дня, який починається відразу після закінчення дії кредитного договору. Це додатковий час для оплати вашого боргу, яким можна скористатися, якщо ви не встигли або забули про дату погашення. Розмір штрафів в середньому становить 3% в день від частини непогашеного боргу.

На злісних неплатників кредитна компанія може подати в суд або передати борг колекторам. Дані про простроченнях потрапляють в Українське бюро кредитних історій і впливають на подальше кредитування.

Документи Grivni

Ознайомитися з документами можна перейшовши по кнопці «Отримати гроші» на головній сторінці сайту Гривні. Представлені 2 документа:

згоду на обробку персональних даних;
договір публічної оферти.
Контакти Grivni

ТОВ «Трафік контроль», код ЄДРПОУ 43285112.

Адреса: 01033, г. Киев, ул. Володимирська, 101, корпус 1, поверх 3.

Пошта: info@grivni.com.ua.

Контактний телефон відсутній.

Форма зворотнього зв’язку знаходиться в нижньому правому куті основної сторінки сайту. Для зв’язку досить залишити свій e-mail і текст повідомлення.

Відгуки про роботу Гривні

Компанія отримала безліч позитивних відгуків клієнтів. Наприклад, користувач під ніком Гена за допомогою сервісу вирішив проблему з пошуком суми 3000 гривень в святковий день.

Користувач під ніком Михайло оформив цікавить його кредит на банківську карту і повернув через термінал. Він не знайшов прихованих платежів і залишився задоволений роботою сервісу

Grivni - безкоштовний майданчик з пошуку кредитів

Користувач під ніком Сергій залишився задоволений позикою. Він узяв гроші тиждень тому і не побоявся співпрацювати з новою компанією. Він вважає, що такі сервіси здатні запропонувати кращі умови, ніж старожили кредитної сфери.

Grivni - безкоштовний майданчик з пошуку кредитів

Оновлено:
25.07.2021 в 06:49

Загальна оцінка компанії