Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія Student Loan

06.08.2019 в 13:45

Мікрофінансових організація Студент Лоан надає позики українським студентам на будь-які цілі і без довідок про доходи. Оформити позику можна на сайті компанії, де попередньо потрібно завести особистий кабінет і заповнити просту анкету.

У зв’язку з тим, що послуги надаються виключно в дистанційному режимі, у клієнтів часто виникають питання, пов’язані з діяльністю Student Loan. Тому ми в огляді докладно розповімо про всі способи отримання консультацій від фахівців мікрофінансової організації.

Контакти

Оператори мікрофінансової організації Student Loan можуть допомогти у вирішенні різних питань, що стосуються діяльності компанії:

  • реєстрація на сайті;
  • вимоги до позичальників і умови по кредитним продуктам;
  • продовження договору;
  • проведення оплати;
  • інформація за чинною у клієнта позику та інше.

Гаряча лінія фінансової установи Student Loan працює в режимі 24/7. Зателефонувати можна безкоштовно з будь-якого телефону, зареєстрованого в Україні: + 38-073-326-22-33.

Якщо немає можливості зателефонувати менеджерам, то можна направити письмове звернення на електронну адресу: info@studentloan.com.ua. В темі листа обов’язково коротко позначте сенс звернення. Наприклад, умови договору, як отримати кредит, скарга, чек про оплату та інше.

Соціальні мережі

Компанія Student Loan орієнтована на молоде покоління. Тому її можна знайти на Фейсбуці. Увійдіть на сторінці і отримуйте актуальну інформацію щодо акцій, промокодом, а також надсилайте звернення операторам підтримки.

Як проїхати?

Фінансова установа Student Loan надає послуги тільки через онлайн-сервіс, тому у компанії немає наземних офісів. Якщо Вам необхідно направити офіційне звернення по Укрпошті, то на конверті потрібно вказати юридичну адресу організації: м Київ, вул. Сурикова, будинок 3А.

Як видно з огляду, небанківська організація Студент Лоан в основному приймає звернення від громадян через операторів Гарячої лінії. Вони працюють цілодобово, що полегшує можливість отримання консультаційних послуг.

Якщо Ви вже зверталися до Служби підтримки мікрофінансової організації Student Loan, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами і розповісти про кваліфікованості працівників компанії. Ваша думка дозволить скласти точніше уявлення про якість, послуг, що надаються, мікрофінансової організацією Student Loan.

Оновлено:
04.03.2021 в 13:51
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...