Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія SOS Credit

06.08.2019 в 10:04

Небанківська організація “СОС Кредит” є частиною однойменного холдингу, зареєстрованого в Королівстві Нідерландів. Компанія діє на території України згідно зі свідоцтвом, виданим Національною комісією, і основним видом діяльності є видача мікропозик населенню. Сервіс надає послуги тільки через веб-ресурс, де новому клієнтові потрібно пройти реєстрацію, щоб мати можливість направляти заявки на кредит і погашати заборгованість.

В огляді ми докладно розповімо про те, як отримати консультацію або допомогу фахівця “СОС Кредит” на будь-якому етапі роботи з веб-ресурсом мікрофінансової організації.

Контакти

Менеджери фінансової установи можуть проконсультувати як постійних, так і нових клієнтів сервісу з наступних питань:

  • етапи реєстрації особистого кабінету і правила авторизації в ньому;
  • умови кредитування і вимоги до позичальників;
  • причини відмови за заявкою;
  • проведення платежів в рахунок погашення боргових зобов’язань;
  • пролонгація термінів кредитування;
  • інформація за чинним договором: термін, нараховані відсотки і штрафи за їх наявності.

Оператори гарячої лінії працюють тільки в будні з 9:00 до 18:00. Зателефонувати можна за багатоканальним телефоном 0-800-211-767. Зверніть увагу, що дзвінки зі стаціонарних апаратів, зареєстрованих в Україні, проходять безкоштовно. А для мобільних номерів діє тарифікація по стільниковому оператору.

Якщо виникли питання технічного характеру, то потрібно набрати телефон + 38-044-36-36-767. Режим роботи той же.

Якщо немає можливості зателефонувати, то можна написати повідомлення на електронну пошту: support@sos-credit.com.ua. В темі листа обов’язково коротко вкажіть сенс звернення. Наприклад, пролонгація, зміна документів та інше.

Ви також можете скористатися мессенджерами. Для пошуку адресата наберіть: @ soscredit.ua.

Соціальні мережі

Мікрофінансових організація “СОС Кредит” робить ставки на молоде покоління. Тому компанія представлена ​​відразу на декількох соціальних майданчиках, якими активно користується молодь: Фейсбук, Твіттер і Ютуб.

Якщо підписатися на спеціальну сторінку “СОС Кредит”, то можна отримувати актуальну розсилку новин, проведених акцій, промокодом, а також направляти звернення в службу підтримки.

Як проїхати?

У мікрофінансової організації немає наземних офісів, тому якщо необхідно направити офіційне звернення по Укрпошті, то на конверті потрібно вказувати юридичну адресу: 04070, г. Киев, ул. Почайнинська, будинок 23.

У сервісу “СОС Кредит” розроблено кілька видом прийому звернень від клієнтів. Найбільш активно використовуваним вважається гаряча лінія. Але тут вона працює тільки в будні, що не завжди зручно пересічним громадянам, які користуються сервісом кредитування цілодобово.

Якщо Ви вже зверталися за консультацією до операторів служби підтримки “СОС Кредит”, то ми просимо поділитися своєю думкою і детально розповісти про кваліфікованості працівників. Ваш коментар може допомогти скласти реальне уявлення про якість послуг.

Оновлено:
13.03.2021 в 11:42
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...