Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія КредитЛайт

27.09.2019 в 09:42

Отримати фінансову допомогу легко і швидко можна через онлайн-сервіс КредітЛайт, що діє на території України з 2016 року. Всі операції з видачі позик та їх погашення здійснюються через особистий кабінет, який новий клієнт реєструє на сайті компанії.

Іноді в процесі співпраці з мікрофінансової організацією у позичальників виникають питання. Тому в компанії КредітЛайт працює Служба підтримки, про яку ми детально розповімо в огляді.

Контакти

Співробітники мікрофінансової організації готові проконсультувати клієнтів з таких питань:

  1. Правила оформлення позик на веб-ресурсі.
  2. Вимоги до позичальників і умови кредитування.
  3. Продовження термінів дії договору при фінансових труднощах.
  4. Зміна персональних відомостей в анкеті.
  5. Проведення оплати та реквізити отримувача.

Зверніть увагу на те, що оператори Гарячої лінії можуть проконсультувати по правилам реєстрації особистого кабінету і оформлення заявки на отримання кредиту. Але вони не приймають саму заявку. Її потрібно оформити самостійно на сайті КредітЛайт.

Для звернення до Служби підтримки наберіть багатоканальний номер 0-800-30-73-73. Графік прийому дзвінків від населення: з 9:00 до 20:00. З’єднання зі стаціонарних мобільних апаратів, зареєстрованих і знаходяться на території України, безкоштовне.

Ви також можете направити офіційний запит на адресу електронної пошти: info@creditlite.com.ua.

Соціальні мережі

У соцмережах мікрофінансових організація КредітЛайт не представлена. Можливо, що найближчим часом у неї з’явиться співтовариство на популярних веб-ресурсах і клієнти зможуть отримувати розсилку новин, а також відправляти звернення до Служби підтримки.

Як проїхати?

Якщо Вам необхідно направити офіційний запит або документи на адресу мікрофінансової організації КредітЛайт, то на конверті листа вказуйте юридична адреса: ТОВ “ФК” ЛАЙТФІНАНС “, 03150, Україна, м Київ, вул. Червоноармійська, д. 129.

Як видно з огляду, клієнти онлайн-сервісу КредітЛайт можуть переважно звертатися за допомогою і консультацією на телефон гарячої лінії. Оператори працюють без вихідних з 9:00 до 20:00.

Якщо Ви вже користувалися послугами Колл-центру КредітЛайт, то ми просимо поділитися своєю думкою і розповісти про кваліфікованості операторів служби. Ваша думка дозволить скласти повне уявлення про якість послуг, що надаються мікрофінансової організацією КредітЛайт.

Оновлено:
22.02.2021 в 22:48
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...