Блог колектора Задати питання

Е-гроші (E-Groshi) — кредит «HOT credit» під 0%

Е-гроші (E-Groshi) — кредит «HOT credit» під 0%

Імовірність схвалення

96%

Отримати гроші

МФО Е-Гроші належить ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Е ГРОШІ КОМ» і існує на ринку мікрокредитування з вересня 2019.

Сума до:15 000 грн.
Ставка:0%
Термін:До 30 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума100-15000 грн
Термін1 - 30 днів
Ставка в день0%
Вік18-65 років
ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки15-25 хвилин
ІдентифікаціяВерифікація карти
Графік роботиПонеділок - П'ятниця: 09:00 - 18:00; Обідня перерва: 13:00 - 14:00; Сб - Нд: Вихідний
 • Пільговий період під 0% 15 днів
 • Всього 0,5% в день для нових клієнтів
 • Немає прихованих платежів
 • Час отримання позики від 15 до 25 хвилин

Свідоцтво про реєстрацію: ФК №974 от 16.01.2018

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №224 от 13.02.2018

Головна перевага

Основний козир МФО – його відсоткова ставка. І це перевага, яке здатне перебити і відмінний сервіс, і хороші умови, і будь-яку кількість пільгових періодів. Це практично аналог безвідсоткового кредиту. У компанії є спеціальна пропозиція HOT, де ставка по кредиту 0% в день для нових клієнтів. А це не може не радувати, особливо в ті часи, коли ставки по кредитах у багатьох МФО злетіли просто до небес.

Умови кредитування

Для повторних кредитів зазвичай видаються суми до 20 000 гривень, строком на 30 днів. Відсоткова ставка зазвичай 1,79-1,8%.

Умови кредитування можуть відрізнятися в залежності від акцій і програм лояльності. А їх в МФО передбачено дуже багато. Так що ви легко можете підібрати доступний вам варіант. При виникненні питань, клієнтів консультує гаряча лінія.

Хто може оформити кредит

Позику може оформити будь-який працездатний громадянин України віком від 18 років. Трудову книжку, довідку про доходи та поручителів компанія не вимагає. Наявність доходу або зарплати – обов’язкова умова. При цьому вид доходу може бути будь-який, підійдуть навіть соціальні виплати або дохід від оренди житла.

Процедура оформлення

Оформлення кредиту в Е-Гроші відбувається стандартно:

 1. Реєструєтеся в особистому кабінеті.
 2. Вибираєте суму і термін кредиту.
 3. Веріфіціруете карту (достатньо всього 1 гривні). Карта повинна належати особисто вам, не бути заблокованою або з закінченим терміном дії.
 4. Після схвалення підписуєте кредитний договір.
 5. Чи отримуєте гроші на карту.

Зверніть увагу, що для постійних клієнтів оформлення і видача позик спрощується. Отримати кредит ви зможете буквально за 2 хвилини, форма заявки спрощується. Передзвонювати і уточнювати дані ніхто не буде.

Кредитування бізнесу

Хороша новина для підприємців: якщо ви маєте свій бізнес і потребуєте мікрокредит, для вас передбачена спеціальна акція.

Що вона собою являє: кредит під 0% перші 5 днів. Починаючи з шостого дня, ви можете також претендувати на знижену ставку 1,5% (для порівняння – 1,9% для звичайних клієнтів). Сума, на яку ви можете розраховувати – 15000 гривень.

Зверніть увагу, існує ще й інша програма. Сума кредитування за її умовами може бути збільшена до 30 000 гривень, а термін кредитування – до 60 днів. Процентна ставка – 1,38%. Існує пільговий період, який може бути застосований з 36 по 45 день кредитування. Ставка в цей час може бути знижена з 1,38 до 0,08% в день.

Плюси

 1. Пільговий період – 15 днів.
 2. Величезна кількість акцій і спеціальних пропозицій.
 3. Спеціальні програми для кредитування малого бізнесу.
 4. Багато варіантів погашення кредиту – за допомогою особистого кабінету, терміналу, банківського відділення і автоматичнесписання з карти за згодою клієнта.
 5. Служба підтримки працює стабільно – 24/7 з понеділка по неділю. Збоїв в її роботі поки не виявлено.
 6. Висока швидкість отримання позики (від 15 до 25 хвилин, за відгуками клієнтів).
 7. Додаткових комісій, страховок і прихованих платежів немає. Умови кредитного договору не змінюються до кінця терміну договору. Виняток – оформлення пролонгації.
 8. Високий відсоток схвалення. І відгуки клієнтів підтверджують це.

Мінуси

 1. Пільговий період під 0% всього 15 днів.

Е-Гроші досить молода, але гарна компанія. Приємно радує велика кількість акцій і спеціальна програма для підтримки бізнесу, що особливо актуально в наш час. Недоліків майже не виявлено, так само як і прихованих платежів. Тому беріть і користуйтеся!

Оновлено:
01.05.2023 в 22:08

Загальна оцінка компанії