Блог колектора Задати питання

Creditnice – зручний помічник по підбору кредиту

Creditnice – зручний помічник по підбору кредиту

Імовірність схвалення

95%

Отримати гроші

Поговоримо про сервіс по підбору кредитування під назвою Creditnice. І перше, на чому зупинимо вашу увагу - перед вами не сайт мікрофінансової компанії, який безпосередньо видає громадянам фінансові позики, а персональний інтернет-помічник.

Сума до:100 000 грн.
Ставка:0.1%
Термін:До 365 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума1000 - 100000 грн
Термінвід 5 до 365 днів
Ставка в день0.1%
Вік21+ років
ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки10 хв.
Швидкість виплати15 хв.
ІдентифікаціяВерифікація карти
Графік роботиЦілодобово
 • Безкоштовний кредит 10 000 грн. на 31 днів для нових клієнтів
 • Велика база підприємств-партнерів.
 • Функціональність Особистого кабінету.
 • Погана кредитна історія можлива.

Сервіс допоможе зорієнтуватися удосталь кредитних пропозицій і підкаже вам тільки перевірених учасників фінансового ринку, які не обманюють своїх клієнтів, не нараховують грабіжницькі відсотки і незрозуміло платежі, що звідки взялися.

Creditnice - зручний помічник по підбору кредиту

Друге, про що вам слід знати – послуги сервісу платні. Сайт працює на основі передплати. Оформити позику ви можете у всіх містах України. Якщо ви більше не потребуєте послуг компанії Creditnice вам досить скасувати підписку, і грошові кошти більше не будуть зніматися з вашого банківського рахунку.

Особливості сервісу Creditnice

Отже, ми з’ясували, що сайт не є банком, кредитною організацією або фінансовою установою. Це організацій, яка здійснює підбір фінансової позики для позичальників на основі раніше укладених договорів з учасниками фінансового ринку. Таким чином, Creditnice працює тільки з перевіреними партнерами. Але ось про що вам слід знати – компанія не несе відповідальності за умови підписаних вами кредитних договорів. Але якщо ви свідомо підходите до справи, вникаєте в усі нюанси і завжди віддаєте борги вчасно – ніяких проблем у вас і не виникне.

Сервіс працює як з банками, так і з фінансовими компаніями, що працюють через Інтернет. Послугами сервісу можуть скористатися тільки повнолітні особи.

Скільки коштує передплата

Вартість послуги по Україні становить 169 гривень. Погоджуючись на умови передплати, ви повинні розуміти, що ця сума буде зніматися з вашої банківської карти кожні 5 днів до тих пір, поки ви не скасуєте підписку. Тому не забудьте скасувати цю дію, коли кредит вже буде вами отримано. Так ви не переплатите зайвого.

Як це працює в Creditnice

Ми вже з’ясували, що сервіс працює з МФО, які раніше вступили з ними в партнерські відносини і підписали відповідний договір. Що стосується клієнта, для того щоб скористатися послугами сервісу, йому спочатку потрібно зареєструватися на офіційному сайті компанії і оплатити невелику комісію за користування послугами сайту (169 гривень).

Далі він заповнює невелику анкету (далі ми докладніше розберемо, як це зробити). Вона і буде кредитною заявкою клієнта. Після цього клієнту буде запропоновано відразу кілька МФО або кредитних установ, грунтуючись на тих умовах кредитування, які він вказав в заявці. Сервіс запропонує на вибір відразу кілька кредитних пропозицій і самостійно розішле заявки в ці компанії. Клієнту залишається тільки чекати результату. А шанси на отримання онлайн позики за допомогою сервісу Creditnice наближаються практично до 100%.

Переваги та недоліки Creditnice

Щоб прийняти правильне рішення, давайте звернемося до переваг і недоліків сервісу.

Переваги:

 1. Сервіс має більше 100 партнерів на фінансовому ринку, серед них і банки, і МФО.
 2. Клієнту пропонуються найвигідніші умови кредитування з низькими процентними ставками в залежності від його потреб.
 3. Існує мобільна версія сайту.
 4. Додаткова гарантія отримання кредиту.
 5. Відсоток схвалення – 95%.
 6. МФО спочатку віддають перевагу клієнтам, яких вони отримали через перевіреного партнера – платний сервіс, а потім вже індивідуальними заявками громадян.

Недоліки:

 1. Сервіс працює на платній основі.
 2. 100% гарантії все одно немає.
 3. Як зареєструватися і увійти в особистий кабінет

Для того щоб скористатися послугами компанії, клієнт повинен спочатку пройти процедура реєстрації. Для цього перейдіть на офіційний сайт Creditnice.

Далі вам потрібно буде натиснути на велику жовту кнопку «Отримати гроші», яка знаходиться прямо по центру екрана. Якщо у вас вже є особистий кабінет, просто натисніть на слово «Вхід» .Воно написано вгорі сторінки, що відкрилася синім кольором. Для авторизації введіть свій логін і пароль. Логіном служить ваш мобільний телефон, а пароль ви підбираєте самі. Якщо ви забули свій пароль, ви завжди можете відновити його. Просто натисніть на фразу: «Я забув пароль», яка знаходиться зліва, в тому ж вікні. Код підтвердження буде висланий на ту електронну пошту, яку ви вказали при реєстрації свого особистого кабінету.

Якщо ви новий клієнт сервісу, вам потрібно зареєструватися. Для початку натисніть на слово «Реєстрація», яке знаходитися в вікні, що відкривається відразу після натискання на фразу «Отримати гроші».

Якщо з якихось причин кнопка «Реєстрація» не працює, просто натисніть на кнопку «Отримайте гроші» і приступайте до виконання «Кроку 1», який одночасно включає в себе заповнення анкетних даних і реєстрацію.

Які дані необхідно вказати

Клієнтові треба буде заповнити наступні обов’язкові поля:

 1. Контактна інформація.

Тут вам слід вказати такі дані:

 • мобільний телефон;
 • e – mail – він потрібний для отримання вашого індивідуального кредитного рейтингу;
 1. Особисті дані.

Тут ви вказуєте своє ім’я і прізвище, дату народження, вашу підлогу і код ИНН. Вписуйте в анкету тільки достовірну інформацію і не залишайте поля порожніми. Так шанси на отримання кредиту зростуть.

 1. Додатково.

У цій вкладці ви заповнюєте такі поля:

 • регіон отримання;
 • місто отримання;
 • працевлаштування – офіційне, неофіційне, СПД, пенсіонер, декретну відпустку або тимчасово безробітний;
 • мета кредиту – купівля техніки, погашення іншого кредиту, на лікування, бізнес, гроші до зарплати або інше.

Після заповнення поставте прапорець, тим самим підтверджуючи, що ви згодні з тарифами, які діють в компанії, умовами публічної оферти і, крім того, є підтвердженням Вашої згоди на обробку своїх персональних даних.

Після заповнення всіх полів і проставлення галочки, ви підтверджуєте свою згоду з умовами сервісу. Тобто ви розумієте:

 1. Що його послуги платні.
 2. Що сервіс не гарантує 100% отримання позики.
 3. Що кредит дається вам на поворотній основі.
 4. Що ви надаєте сервісу свої персональні дані і свідомо даєте згоду на їх обробку.

Для того щоб перейти далі, натисніть на велику синю кнопку «Продовжити». Вона знаходиться в цьому ж вікні, прямо під усіма полями анкети. Якщо перехід не відбувається, це означає, що ви не заповнили якісь обов’язкове поля. Всі обов’язкові поля будуть підсвічені червоним кольором.

Необов’язкові поля – це ваш підлогу і мета кредиту. Вони не так важливі.

Для реєстрації особистого кабінету ви отримаєте посилання на пошту або код по смс. Далі придумуєте пароль. Після цього ви прикріплюєте свою банківську карту, вказуєте її номер і термін дії. З неї буде списана сума підписки – 169 гривень. Після цього ви будете підбирати умови кредитування і заповнювати інші поля, запропоновані сервісом.

Ну а далі система самостійно розішле вашу заявку за найвигіднішими в вашому випадку МФО. Як бачите, все просто. Вам залишиться тільки чекати результату.

Навіщо платити?

Можливо, ви замислювалися над питанням, чи варто платити за послуги сервісу, якщо ви самостійно можете розіслати заявки відразу в кілька МФО. Звичайно, це теж варіант. Ось тільки Creditnice може підібрати вам кредит з відсотковою ставкою всього 56% в рік в порівнянні з 1 і 2%, які пропонують МФО в день.

Крім того зменшується ризик шахрайства, тому що компанія працює тільки з перевіреними партнерами. Звичайно, сервіс не несе повної відповідальності за підписаний вами кредитний договір, але ризик потрапити на невигідні для себе умови зменшується в рази.

Умови отримання кредиту

А тепер давайте подивимося, на яких умовах клієнт сервісу Creditnice може отримати кредит.

 • Клієнтам, які звернулися вперше, доступні позики від 2000 до 4000 гривень, для постійних позичальників грошові суми підвищуються.
 • Для повторних кредитів доступні суми від 10 000 до 100 000 гривень.
 • Терміни погашення – від 60 днів до 1 року.
 • Кредитні пропозиції починаються від 0,01%.
 • Процентна ставка – від 30 до 360% річних.

Що стосується клієнтів, головними для них умовами є громадянство України і вікова категорія від 18 до 65 років. З документів вам необхідно мати паспорт і код. Якщо вас цікавить саме банківська пропозиція, список необхідних документів може бути розширений.

Кредитна історія великої ролі не грає, набагато більше значення кредитні компанії надають фінансовому навантаженні. Якщо вони вважатимуть її занадто великий, вам можуть відмовити.

А ось соціальний статус і місце вашої роботи зовсім не важливі.

Як швидко клієнт може отримати кредит

Сервісом Creditnice анкета клієнта обробляється автоматично, за пару секунд. Розгляд вашої заявки зазвичай відбувається за 15 хвилин після її відправки. Зазвичай всі клієнти підбирають кредитна пропозиція вже в перший день звернення до компанії.

Чи можна отримати гроші у вихідні?

Це залежить від кредитної компанії. Якщо ви вже маєте позитивний кредитний рейтинг, і організація працює в суботу та неділю – все можливо. Маючи справу з банківськими продуктами, або отримуючи гроші готівкою (або за реквізитами), а не безпосередньо на картку, вам доведеться почекати до понеділка.

Способи отримання грошових коштів

Це залежить від кредитного продукту і фінансової організації, яку ви оберете.

 1. Найзручніший і швидкий спосіб – перерахування на банківську карту. Воно відбувається миттєво, за лічені секунди.
 2. Грошові перекази також можливі, якщо вам потрібно буде скористатися послугами іноземного банку. Особливо актуально
 3. Готівка – зазвичай вони видаються в касі банку або офісі фінансової компанії.

З ким працює сервіс

Як ми говорили, Creditnice має більше 100 партнерів. Серед них такі титани фінансового ринку як: Алекскредіт, Готівочка, Швидко займ, Кредітплюс, Форза, Манібум, ТопКредіт і інші. Серед найбільш відомих банків – Альфа-Банк, Кредит Дніпро, Універсал банк і інші. Список далеко не повний, але як бачите, все назви на слуху. Тільки перевірені партнери.

Наслідки невиплати кредиту

Незважаючи на те, що сервіс не несе відповідальності за підписаний вами кредитний договір, ми зупиняємо свою увагу на такому неприємному моменті як наслідки невиплати за кредитними зобов’язаннями.

Ніколи не варто ховатися від кредитної компанії. Цим ви тільки збільшите своє становище. Якщо прострочення настає з тієї причини, що вам просто на пару днів затримують зарплату – просто зателефонуйте і повідомте про це своєму кредитору. Іноді МФО дають пільговий період на погашення відсотків – від 3 до 5 днів, коли штраф і пеня не нараховуються. Штрафи і пеня можуть бути різними, як одноразовими, так і щоденними. Для позик і споживчих кредитів вони можуть становити від 0,03 до 0,1%, тоді як для мікропозик і банківських продуктів – від 1 до 2 додаткових відсотків в день.

Тому будьте відповідальні і намагайтеся завжди погашати свої кредити в строк. Так ви не тільки уникнете додаткових витрат, але і збережіть свій кредитний рейтинг позитивним. Зміни в кредитній історії (особливо негативні) обов’язково потраплять до реєстру боржників України УБКІ. Таким чином, шанси на банківський кредит будуть закриті на довгий термін, а МФО можуть пропонувати вам явно невигідний відсоток. Не варто ризикувати.

Якщо мова йде про банки, в разі прострочення ви можете попросити кредитні канікули, а МФО можуть запропонувати вам таку послугу як пролонгацію позики. Вона продовжує життя вашого кредиту, і пеня не нараховуватиметься. А від вас вимагається тільки оплатити відсотки, що набігли на даний момент часу відсотки.

Будьте відповідальним позичальником і погашайте борги вчасно!

Як скасувати підписку

Ми підібралися до такого важливого моменту як скасування підписки. Отже, ви вибрали для себе найкраще кредитна пропозиція, і сенсу платити за послуги сайту вже немає. Але, на жаль, автоматично скасовувати підписки немає. І вам доведеться скасувати її вручну. В іншому випадку кошти будуть списуватися з вашого рахунку кожні 5 днів.

Скасувати підписку ви можете з будь-якої сторінки сайту Creditnice. Для виконання цієї дії просто перейдіть в самий низ сторінки. Там ви побачите сіре поле з дрібним білим шрифтом на ньому. Натисніть на слова «Скасувати підписку». Вони знаходяться в самому кінці.

Далі ви перейдете у вікно скасування підписки на сервіс. Для скасування введіть той номер телефону, на який ви реєстрували свою підписку. При необхідності вкажіть свою пошту і інші дані (наприклад, код ІПН). Заповніть всі поля, інакше підписка може не відключитися. Тільки отримавши повідомлення, ви можете бути впевнені в тому, що грошові кошти не будуть більше списуватися з вашого банківського рахунку.

Документи для ведення діяльності

Кожен клієнт може вільно ознайомиться з наступними документами на сайті Creditnice:

 • умови публічної оферти;
 • тарифи сервісу;
 • політика обробки персональних даних.
 • Контактна інформація Creditnice

Фактична адреса компанії: м.Київ, вул. Машінростроітельная, 14.

З усіх питань ви також можете звертатися за адресою електронної пошти: info@CreditNice.com.ua. Щоб отримати відповідь, вказуйте в темі листа суть своєї проблеми. Наприклад: скасування підписки, складності з реєстрацією або відмову по кредиту.

На жаль, номери гарячої лінії або чат бота у сервісу немає.

Відгуки про роботу сервісу

Користувач під ніком Віктор говорить про те, що це нормальний і швидкий сервіс по підбору кредиту. Користувач під ніком Антон, зазначає, що це відмінний спосіб вирішити проблеми з простроченими кредитами. У чоловіка було цілих 2 прострочених кредиту, і за допомогою сервісу він зміг вирішити свої проблеми. Гроші потрібні були йому як раз для погашення проблемних позик.

Користувач з ніком Віталій каже про те, що сервіс допоміг підібрати йому кілька компаній, які готові були схвалити йому кредит. Він зазначає, що це зручно, оскільки не потрібно витрачати час на заповнення анкет. За його словами це економить час, оскільки не потрібно самостійно перебирати МФО і їхати кудись за грошима. Недоліком він бачить тільки той момент, що це зручно тільки для невеликих грошових сум.

Оновлено:
27.10.2023 в 10:35

Загальна оцінка компанії