Блог колектора Задати питання

Банк Львів – довгострокові кредити для малого та середнього бізнесу та великі грошові суми для населення

09.11.2021 в 12:50

Банк Львів – довгострокові кредити для малого та середнього бізнесу та великі грошові суми для населення

Банк Львів існує на ринку фінансових послуг України понад 30 років (заснований у 1990 році). У 2007 році установа перейшла до нового власника, і з того часу працює як установа із повністю іноземним капіталом, забезпечуючи своїм клієнтам надійність на рівні швейцарських банків. Банк пропонує свої послуги приватним особам та юридичному сектору. Наразі має 30 тисяч клієнтів серед громадян України. Також входить до ТОП-20 за рейтингом UIRD. Банк Львів має сертифікат надійності та кредитний рейтинг uaA+. Входить до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Переваги кредитування банку Львів

 1. Додаткових комісій та прихованих платежів немає.
 2. Відсоткові ставки є повністю прозорими.
 3. Вигідні програми кредитування приватних осіб та бізнес-сектору.
 4. Можливість перекредитування на вирішення фінансових проблем.
 5. Зручні способи погашення кредиту за допомогою терміналів, банківської програми, на сайті або будь-яким зручним для клієнта способом.

Споживчі кредити

Банк Львів пропонує кредитування фізичних осіб у сумі до 200 000 гривень без застави, поручителів та величезного пакету документів. Кредитні суми для бізнесу сягають 2 мільйонів гривень.

Грошовий кредит доступний будь-якому працездатному громадянинові України, незалежно від соціального статусу та типу працевлаштування. Довідка про доходи не обов’язкова умова, проте її наявність знижує відсоткову ставку за кредитом. Для великих фінансових кредитів банк встановлює знижену відсоткову ставку. Процентна ставка фіксована та не змінюється протягом періоду кредитування. Схема погашення – ануїтет (рівними частинами).

Вимоги до клієнта

 1. Вікові рамки – від 21 до 68 років.
 2. Паспорт та код ІПН для оформлення.
 3. Стаж дома роботи – щонайменше півроку незалежно від типу працевлаштування (зокрема без офіційного оформлення).

Алгоритм оформлення кредиту

Крок 1. Заповнення клієнтської заявки

Для початку клієнти можуть зайти на сайт банку – https://www.banklviv.com та натиснути на кнопку «замовити кредит». Необхідно вказати такі дані: номер телефону, прізвище, ім’я та по батькові потенційного позичальника, ІПН. У цьому вікні вказуються параметри кредиту – сума, термін і місце отримання позики. Параметри можна перевірити на кредитному калькуляторі, який знаходиться у правій частині вікна онлайн заявки. У цьому ж вікні потенційний позичальник може побачити загальну суму погашення, витрати та розмір щомісячного платежу. За бажанням клієнт може переглянути детальний графік погашення, натиснувши на відповідну кнопку.

Крок 2. Телефонна розмова із представниками банку

Оскільки банк «Львів» пропонує в кредит великі грошові суми, перед підписанням кредитного договору клієнт має поспілкуватися з менеджерами банку для уточнення деяких деталей. Коротке інтерв’ю не триватиме більше 5-7 хвилин.

Крок 3. Підписання кредитного договору та отримання коштів на банківську картку

Кредит видається клієнту лише після підписання кредитного договору. Його умови є обов’язковими для виконання обома сторонами.

За законодавством України, клієнт має право відмовитися від споживчого кредиту не пізніше ніж через 14 днів з моменту його оформлення. Процентна ставка у разі нараховується за фактичної кількості днів використання кредитних коштів. Дострокове погашення кредиту можливе. Іноді для дострокового погашення клієнти мають підписати заяву у найближчому відділенні банку Львів.

Способи погашення споживчого кредиту

Банк Львів передбачив кілька способів погашення позички для зручності своїх клієнтів:

 1. За допомогою додатку банку

Запускати програму рекомендується на ноутбуці або на персональному комп’ютері з операційними системами Windows, MacOS або Linux. При першому відвідуванні програми клієнти повинні зареєструватися. Щоб підключитись до системи онлайн-банкінгу банку Львів, клієнти мають відвідати найближче відділення та підписати угоду. Далі на контактний телефон клієнта не пізніше 24 годин приходить смс із паролем для доступу в мобільний додаток.

Для погашення кредиту у такий спосіб клієнт повинен знайти вкладку «Погашення кредиту» та далі поле «Кредитний договір». Для оплати необхідно у полі «З рахунку» вибрати банківський рахунок для списання коштів. Далі запроваджується сума погашення. Для підтвердження необхідно натиснути кнопку «Далі».

 1. Переклад з карти на карту

Переказ здійснюється за тарифами банку клієнта.

 1. У банкоматах, в яких передбачено опцію Cash-In

Йдеться про банкомати з функцією прийому готівки. Для поповнення карткового рахунку необхідно вибрати функцію “внесення готівки”.

 1. У будь-якому відділенні банку Львів

Недоліком буде фізична присутність у відділенні банку та можлива черга із клієнтів банку.

 1. У касі будь-якого українського банку

Платіж відбувається за реквізитами, які можна подивитися в кредитному договорі клієнта. Банки можуть знімати комісію за надану послугу.

Наслідки невиплати кредиту

При затримці щомісячних платежів клієнта настає відповідальність. Його кредитна історія погіршується, дані автоматично передаються до УБКІ. Розмір штрафу та пені прописаний у кредитному договорі клієнта. Для споживчих кредитів:

Передбачено пеню у розмірі подвійної облікової ставки НБУ. При цьому пеня не може становити понад 15% суми простроченого платежу.

Банк має право вимагати від клієнта відшкодування збитків, наприклад, втраченої вигоди.

Загальна сума неустойки за законом не може перевищувати 50% суми взятого кредиту.

Банк немає права нав’язувати клієнту інші супутні продукти (крім обов’язкового пакету послуг).

Кредитні програми банку Львів

Окрім споживчого кредиту банк пропонує населенню та юридичним особам величезну кількість кредитних продуктів.

Енергозбереження

Банк Львів – довгострокові кредити для малого та середнього бізнесу та великі грошові суми для населення

Кредит на забезпечення клієнтів альтернативною енергетикою, наприклад, придбання теплових насосів та сонячних батарей. Грошові позички за цією кредитною програмою досягають 150 тисяч гривень та видаються під забезпечення. Як забезпечення можуть виступати транспортні засоби чи нерухомість.

Автокредит

Банк Львів – довгострокові кредити для малого та середнього бізнесу та великі грошові суми для населення

Доступний для покупки як нового, так і транспортного засобу. Процентна ставка коливається від 16 до 23%. Автокредит є доступним як при оформленні КАСКО, так і без нього. Страхування є обов’язковим при покупці нового автомобіля. Заставним майном виступає сам автомобіль.

Доступна іпотека

Іпотечний кредит оформляється терміном до 20 років. Від власника житла вимагається початковий внесок у розмірі 15% вартості житла.

Іпотека

Банк Львів – довгострокові кредити для малого та середнього бізнесу та великі грошові суми для населення

На відміну від попередньої кредитної пропозиції, передбачає велику кредитну суму. Перший рік розраховується за відсотковою ставкою 14%. Іпотека видається на 20 років, початковий внесок власника житла – не менше ніж 20%. Страхування житла, а також життя позичальника обов’язково при іпотечному кредитуванні. Як правило, страховка оплачується клієнтом 1 раз на рік. У перший рік передбачено фіксовану процентну ставку, далі кредитування йде за змінною процентною ставкою UIRD.

Кредити під заставу

Кредитування на велику грошову суму (до 2 мільйонів гривень). Залежно від того, що виступає заставним майном – автомобіль чи нерухомість, може видаватися терміном 5 чи 10 років.

Під депозит

Кредитування у розмірі 90% суми депозитного вкладу. Забезпеченням є депозитний вклад. Термін кредитування – на 1 день менше терміну закінчення депозиту.

Овердрафт

Банк Львів – довгострокові кредити для малого та середнього бізнесу та великі грошові суми для населення

Процентна ставка при кредитуванні до 45 днів дорівнює нулю. Термін кредитування може бути встановлений до 2 років.

Кредитка

Банк Львів – довгострокові кредити для малого та середнього бізнесу та великі грошові суми для населення

Програма доступна лише для клієнтів із позитивною кредитною історією. Довідка про доходи не потрібна. Процентна ставка не нараховується при поверненні боргу на строк до 45 днів із моменту його взяття. Заставне майно не потрібне.

Кредитування юридичних осіб

Банк Львів обрали своїм кредитором величезну кількість представників малого та середнього бізнесу.

Кредити для ФОП

Доступна кредитна сума – до 1 мільйона гривень. Для клієнтів банку – на 250 тисяч більше. На будь-яке цільове забезпечення підприємців, без застави та поручителів. Можливе дострокове погашення будь-якої миті.

Увага: за цією кредитною програмою передбачено одноразову комісію банку (за оформлення позики).

 • Переваги банку Львів для підприємців
 • Найвигідніша відсоткова ставка серед позик без заставного майна.
 • Справедливий аналіз прибутку бізнесменів (як руху коштів за рахунками, а й реального доходу).
 • Максимальний термін кредитування – 3 роки.
 • Рішення щодо кредиту приймається за 1 день.

Як оформити

Для оформлення кредиту ФОП необхідно заповнити онлайн заявку. Для цього на офіційному сайті банку Львів знайдіть вкладку “Бізнес Клієнтам”. Далі перейдіть на вкладку «Кредити», знайдіть розділ «Кредитування ФОП» та натисніть на кнопку «Дізнатися більше».

Кредитна заявка заповнюється українською. Обов’язкові заповнення такі поля:

 • назва організації/ФОП;
 • ЄДРПОУ/ІПН;
 • Контактна особа;
 • телефонний номер;
 • сума позики у гривнях;
 • місце одержання кредиту.

Необхідно також поставити галочку, погоджуючись із обробкою персональних даних клієнта. В кінці натиснути кнопку «ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ».

Кешбек з інвестиційних кредитів

Ця програма була фінансована банком Львів у рамках європейської програми EU4Business. Йдеться про кредитування під інвестиційні програми на строк до 5 років. Передбачено кешбек. У рамках проекту позичальнику повертається до 15%.

 • Цільове призначення позики:
 • купівля обладнання;
 • с/г техніки;
 • транспортних засобів комерційного типу

Умови участі у програмі

Річний оборот компанії – не менше 50 тисяч євро, кількість найманих працівників – 250 і більше людей. Валюта отримання кредиту – гривня.

Доступні кредити

Йдеться про кредити за урядовою програмою 5-7-9%. Для позичальника передбачено первісний внесок у розмірі 10% від загальної суми проекту. Для нового підприємства – 15%. Цільове призначення – купівля або модернізація основних засобів, транспорту, що використовується в підприємницьких потребах, ремонт або реконструкція приміщень, придбання нерухомості. У рамках кредитної програми передбачено рефінансування позик, раніше виданих на такі цілі.

Однією з основних умов є зменшення відсоткових ставок пропорційно збільшенню юридичною особою робочих місць в організації чи підприємстві. Термін кредитування – до 5 років.

Кредити на потреби сільського господарства

Цільове призначення агрокредитів: купівля с/г техніки, розвиток тваринництва та рослинності. Для фермерів передбачено пільговий період, який становить 9 місяців. Програма передбачає відкриття кредитної лінії. Оплата здійснюється позичальником у міру реалізації продукції власного виробництва.

Агрокредит із гарантією USAID

За умовами програми гарантія покриває 50% суми кредиту. Програма діє для виробників сільськогосподарської продукції, фруктів, овочів, бізнесу із переробки м’яса, ягід, продуктів бджільництва.

Для малого та середнього бізнесу

На видачу кредиту йде до 3 банківських днів. Натомість банк Львів пропонує вигідні умови кредитування та будь-який тип кредитування на вибір підприємця – овердрафт, кредитна лінія, позичка з фіксованим графіком погашення.

Документи для ознайомлення

правила комплексного банківського обслуговування – знаходяться у розділі «Угоди та правила»;

 • тарифи обслуговування фізичних осіб;
 • зміни до тарифів на обслуговування юридичних осіб;
 • річний звіт банку – у розділі “Фінансова звітність”.

Контактна інформація

Юридична адреса: 79008, м. Львів, вул. Сербська 1.

Телефон служби підтримки: 0 800 505 848.

E-mail: info@banklviv.com

Підтримка у соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, Youtube, Linkedin.

Оновлено:
10.11.2021 в 18:26
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...