Блог колектора Задати питання

AVIRA – швидкі онлайн-кредити без зайвих переплат

AVIRA – швидкі онлайн-кредити без зайвих переплат

Імовірність схвалення

98%

Отримати гроші

Avira-credit - швидкий і простий сервіс онлайн-кредитування, який належить ТОВ ФК «АВІР ГРУП». З його допомогою можна оформити позику не виходячи з власного будинку.

Сума до:5 900 грн.
Ставка:2.5%
Термін:До 30 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сумавід 2000 до 5900 грн
Термінвід 7 до 30 днів
Ставка в день2.5%
Вік18+ років
ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки5-10 хв.
Швидкість виплати5 хв.
Графік роботиЦілодобово
 • Висока швидкість оформлення і швидке прийняття рішень за заявками клієнтів
 • Програма лояльності для постійних клієнтів - наявність спеціальних акцій, бонусів і знижок
 • Сервіс працює в цілодобовому режимі
 • Можливість пролонгації позики

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №335 от 20.02.2020

AVIRA - швидкі онлайн-кредити без зайвих переплат

Avira-credit – швидкий і простий сервіс онлайн-кредитування, який належить ТОВ ФК «АВІР ГРУП». З його допомогою можна оформити позику не виходячи з власного будинку. Рішення по кредитній заявці приходить клієнту через 2 хвилини, завдяки спеціальному автоматичному алгоритму. Про прийняте рішення клієнт дізнається за допомогою смс-повідомлення.

Особливості компанії

Основним видом діяльності Avira-credit є надання коштів населенню України на умовах фінансової позики. Відсоткова ставка фіксована і налічується клієнту щодня. Кредити надаються дистанційно, шляхом перерахування грошових коштів на банківську картку клієнта. Позики видаються без забезпечення, застави та поручителів.

Вимоги до позичальників

Avira-credit висуває до своїх клієнтів стандартні вимоги:

 • громадянство України;вік від 18 до 65 років;
 • паспорт і код ІПН;
 • наявність мобільного телефону і електронної пошти для зв’язку;
 • зарплатна або кредитна карта будь-якого українського банку для перерахування коштів.

Клієнтами мікрофінансової компанії можуть стати представники різних категорій населення: студенти, пенсіонери, офіційно працевлаштовані особи, самозайняті громадяни, і навіть особи, які мають статус безробітних.

Переваги компанії Avira

 1. Висока швидкість оформлення і швидке прийняття рішень за заявками клієнтів.
 2. Програма лояльності для постійних клієнтів – наявність спеціальних акцій, бонусів і знижок.
 3. Сервіс працює в цілодобовому режимі.
 4. Кредити видаються навіть особам з негативною кредитною історією.
 5. Можливість пролонгації позики.
 6. Відсутність прихованих платежів і комісій.
 7. Нав’язливих дзвінків при оформленні позики немає.
 8. Низький відсоток відмов.
 9. Відсотки по кредиту нараховуються тільки за фактичні дні використання коштів.

Недоліки

 1. За використання системи дистанційного обслуговування клієнти оплачують одноразову фіксовану комісію.

Як оформити кредит

AVIRA - швидкі онлайн-кредити без зайвих переплат

Постійним клієнтам для отримання позики досить уточнити суму і звірити дані, які вони раніше вказували в анкеті. Схвалення кредиту, як і кошти на банківську карту, приходять миттєво або протягом 1-2 хвилин.

Особистий кабінет

Клієнти, які вперше звернулися до послуг сервісу Avira, повинні зареєструватися в особистому кабінеті. Це проста процедура, яка робиться в пару кліків. Для початку виберіть суму і термін Вашого позики, уточніть суму, комісію і процентну ставку на кредитному калькуляторі. Потім переходите до реєстрації особистого кабінету, натиснувши на кнопку «Отримати кредит». Необхідно ввести номер телефону та адресу електронної пошти. В особистому кабінеті можна не тільки оформити кредитну заявку, а й оплатити позику, переглянути статус вашої заявки, а також уточнити дату погашення.

Банківська картка

Без банківської карти оформити онлайн-займ неможливо. Карта може не бути іменний, але повинна належати особисто клієнту МФО. Отримання позики на карти подружжя або родичів неприпустимо. Особливих вимог до банківських карт немає. По ній повинні бути дозволено проведення інтернет-операцій, ліміт не повинен бути занадто маленьким, (інакше кредитна сума просто не надійде на карту). Баланс карти повинен бути позитивним. На рахунку повинно знаходитися від 1 до 10 гривень. З метою перевірки довільна сума буде тимчасово заблокована на рахунку, а пізніше повернеться власнику карти. Ця процедура називається верифікацією і передбачає зазначення номера банківської картки і коду cvv.

Електронна пошта

Avira-credit не вимагає від своїх клієнтів в обов’язковому порядку вказувати електронну адресу. Якщо у вас немає електронної пошти, в момент реєстрації особистого кабінету ви повинні поставити галочку, підтверджуючи її відсутність. Електронна адреса потрібна для розсилки повідомлень. Туди можуть прийти нові акції від Avira-credit а також рекламні повідомлення. Крім того за допомогою пошти клієнт може отримати паперовий примірник кредитного договору, скинувши його на електронну адресу, а потім скачавши і роздрукувавши.

Кредитна заявка

Кредитна заявка оформляється у вигляді стандартної анкети, в якій клієнт відповідає на питання щодо розміру свого доходу, місця проживання та сімейного стану. Вказуються паспортні дані і код ІПН. Для отримання позики відповідати на питання потрібно максимально чесно, оскільки алгоритм веде перевірку за всіма доступними баз даних, що є суспільним надбанням. Якщо адреса проживання і прописки не збігається, краще це не приховувати. Не рекомендується замовчувати і про кількість відкритих кредитів в інших організаціях. За останніми правилами українського законодавства, всі банки і кредитні компанії зобов’язані передавати дані про позики клієнтів в Бюро кредитних історій, так що цю інформацію легко перевірити.

Позики Avira-credit видаються навіть клієнтам з поганою кредитною історією. МФО розглядає варіанти рефінансування старих кредитів, але не повідомляючи про існуючий борг, клієнт легко може отримати відмову від системи.

Основні документи

Для оформлення мікропозик українським громадянам потрібно мінімум документів. Це паспорт і код ІПН. Іноді їх просять завантажити на сайт фінансової компанії, щоб мінімізувати шахрайство з кредитами. Вся інформація, яка надається клієнтами, захищена сучасними протоколами безпеки.

Кредитний договір

Після того як клієнт заповнив усі поля анкети вона відправляється на розгляд системою. Якщо заяву схвалено клієнт переходить до підписання кредитного договору. Вся процедура оформлення та отримання позики відбувається онлайн, тому кредитний договір також підписується в електронній формі. Для підписання позичальник повинен ввести унікальний код, який приходить йому в смс, і натиснути на кнопку «Підписати». Електронний договір, підписаний таким чином, має силу паперового оригіналу.

Як швидко кошти приходять на банківську карту

Після підписання договору кредитні кошти будуть перераховані на рахунок клієнта за кілька хвилин.

Чому клієнт може отримати відмову

Рішення по кредитній заявці приймає спеціальна скоринг-система. Це позитивний момент, оскільки виключений людський фактор з боку менеджера кредитної компанії. Відмова по кредиту може залежати від багатьох факторів. Наприклад, клієнт допустив помилку в назві своєї вулиці, і система не змогла її ідентифікувати. Іншими причинами відмови можуть стати занадто велика кредитне навантаження або недостовірні дані, які клієнт вказав у анкеті. Не варто також навмисно завищувати розмір своєї заробітної плати.

Способи погашення позики

Існує кілька способів погашення кредиту:

 1. В особистому кабінеті

Найпростіший і швидкий спосіб. Списання відбувається з прикріпленою банківської карти. Платіж приходить на рахунок МФО миттєво і без комісії. Підтвердження платежу відбувається через мобільний додаток вашого банку або за допомогою смс-коду. Після погашення позики ваш статус в особистому кабінеті оновлюється і можна брати новий кредит

 1. У терміналі Приват

Для оплати можна виконати пошук за назвою компанії або за кодом ЄДРПОУ. Платежі за реквізитами можуть йти на протязі 3-5 днів. Термінал також може знімати комісію.

 1. У касі будь-якого українського банку

Погашення відбувається за реквізитами. Перевагою такого способу буде отримання на руки паперового чека, а недоліками – висока комісія банку і затримка з перерахуванням коштів на рахунок МФО.

Прострочення

За прострочення кредитних зобов’язань перед Avira-credit позичальникам нараховується штраф у розмірі 5%. Інформація про неплатників передається в УБКІ. На злісних неплатників компанія може подати в суд. Вийти з ситуації можна попросивши МФО про реструктуризацію боргу або оформити пролонгацію позики.

Пролонгація

Avira-credit може запропонувати своїм клієнтам послугу пролонгації кредиту. Для її оформлення достатньо відвідати кабінет користувача. При пролонгації клієнт підписує додатковий договір. Максимальний період пролонгації – 30 днів. Кількість пролонгацій необмежена. Погашення позики раніше терміну можливо, при цьому додаткові комісії не знімаються. Основна умова пролонгації – оплата відсотків, що набігли.

Документи для ознайомлення

Avira-credit пропонує всім бажаючим такі документи у вільному доступі:

 • договір оферти;
 • свідоцтво і ліцензію на ведення діяльності;
 • внутрішні правила компанії;
 • типовий договір;
 • інформацію про захист прав споживачів.

Переглянути документи можна на сайті Avira в розділі «Про нас».

Контактні дані

Юридична адреса компанії: 04071, г. Киев, ул. Ярославська, 5 / 2В.

Код ОКПО: 43174156.

Електронна пошта: info@aviracredit.com.ua.

Реквізити для оплати: р / с UA333003460000026509070000401
в АТ “АЛЬФА-БАНК”, МФО 300346.

Телефони: (044) 498 68 98, (050) 482 40 98, (068) 298 23 98, (093) 292 51 98.

Більш детальна інформація знаходиться на сайті Avira-credit в розділі «Контакти».

Звернутися за захистом своїх прав клієнти компанії можуть в НБУ, Державну інспекцію України з питань захисту прав споживачів, а також безпосередньо в ТОВ ФК «Авірі ГРУП».

Оновлено:
07.05.2021 в 11:05

Загальна оцінка компанії