Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в компанії SOS Кредит (СОС Кредит)

21.08.2019 в 12:50

Фінансова установа “СОС Кредит” надає позики населенню України в дистанційному режимі, так як наземних офісів у компанії немає. Отримати послугу можна тільки після проходження реєстрації особистого кабінету і заповнення персональної анкети позичальника з внесенням паспортних даних.

Сума до:10 000 грн.
Ставка:0,99%
Термін:До 30 днів
  • Цілодобова система видачі позик
  • вік 18+
  • Рішення за заявкою до 5 хвилин
  • Гроші на мапі до 10 хвилин
  • Можливість пролонгації кредиту
  • Знижка 50% новим клієнтам
  • Повторний займ до 10 000 грн
  • Без довідок та поручителів

В огляді ми докладно розглянемо позитивні і негативні відгуки клієнтів компанії, щоб скласти реальне уявлення про якість послуг, що надаються.

На одному з ресурсів представлено всього три відкликання від клієнтів “СОС Кредит”. Наприклад, Станіслав Войтов розповідає, що в банку йому відмовили, тому він вирішив звернутися за фінансовою допомогою до даної організації. Оформлення проходило на сайті, де не треба було надавати довідки про доходи. Вся процедура зайняла трохи часу, а гроші були перераховані на банківську карту. Ставка цілком прийнятна, тому чоловік переплатив незначну частину.

Клиент занимал деньги на небольшой срок, но полностью доволен сервисом SOS Кредит

А ось Ярослава дуже обурена діями фінансової організації “СОС Кредит”. Жінка неодноразово зверталася за допомогою в даний сервіс і вчасно повертала борги. В черговий раз їй потрібні були гроші, і заявку вона направила вранці в суботу. У неділю, не зателефонувавши до неї, фахівці вирішили набрати номер начальниці клієнта. При цьому Ярослава ніде не вказувала номера свого керівника. Відповідно, жінка отримала великий догану від свого начальника. Ситуація виявилася для неї вкрай неприємною, а ставлення до мікрофінансової організації зіпсувалося.

Отзыв-предупреждение о неприятной ситуации с компанией SOS Кредит

На іншому сайті відгуків більше, а рейтинг компанії “СОС Кредит” становить 3,0 з 5,0 зірок, що говорить про нейтральний відношенні.

Багато негативних відгуків від клієнтів, яким відмовили у видачі позики. Більшість з них говорять, що “СОС Кредит” зливає персональну інформацію іншим подібним компаніям. Наприклад, користувач під ніком Георгiй каже, що двічі звертався в фінансову організацію SOS Credit, причому обидва рази йому відмовили. Але після другого негативної відповіді його телефон просто розривався від дзвінків операторів з різних мікрофінансових організацій. І всі вони називали його по імені та по батькові. В інші компанії чоловік не звертався, а це значить, що “СОС Кредит” зливає базу своїх клієнтів.

Пользователь категорически не рекомендует компанию SOS Кредит

Деякі клієнти фінансової установи скаржаться на неточності в рекламних акціях. Так, Інга розповідає, що на сайті говорилося про нульову ставку. Жінка взяла 3 000 гривень, але тільки після отримання побачила нараховані відсотки в розмірі 724 грн. Їй довелося швидко перепозичити гроші і погасити боргові зобов’язання.

Клиентка указывает на несоответствие данных о процентах на сайте SOS Кредит

Є і позитивні відгуки. Наприклад, Марина каже, що оформити позику легко і швидко. Для цього потрібно заповнити анкету на сайті “СОС Кредит” і відправити її на розгляд, яке займає не більше 20 хвилин. Договір повністю прозорий, прихованих умов жінка не виявила.

Пользователь пишет, что компания SOS Кредит работает честно и удобно

Виходячи з відгуків з різних сайтів, можна зробити висновок, що небанківська організація “СОС Кредит” не завжди чесно веде бізнес, так як надходить досить багато скарг на слив клієнтської бази. А також багато хто скаржиться на тривалий розгляд заявок. Швидше за все, це пов’язано з режимом роботи менеджерів компанії.

Якщо Ви вже оформляли позику в “СОС Кредит”, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами і розповісти про позитивні і негативні сторони сервісу.

Оновлено:
03.02.2023 в 23:31
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 0.00 из 5)
Loading...