Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія МегаГрошi

08.10.2019 в 10:14

Фінансова установа МегаГрошi надає мікропозики населенню України з 2017 року. Подача заявок і обслуговування кредитних договорів проходить виключно в особистому кабінеті клієнта, службовцям онлайн-офісом.

Незважаючи на те що на офіційному ресурсі компанії достатньо інформації про фінансові продукти і послуги, що надаються, позичальникам потрібна консультація фахівця. Тому була розроблена Служба підтримки МегаГрошi, про яку ми детально розповімо в огляді.

Контакти

Основним видом звернень завжди вважається дзвінок на Гарячу лінію, де можна задати питання і оперативно отримати допомогу. Менеджери компанії МегаГрошi готові проконсультуватися як діючих клієнтів мікрофінансового установи, так і потенційних. Фахівці відповідатимуть за наступними напрямками:

  1. Вимоги до позичальників і умови видачі позики.
  2. Правила погашення боргових зобов’язань і реквізити одержувача.
  3. Реєстрація особистого кабінету і заповнення анкети з персональними даними.
  4. Зміна особистої інформації при її зміні: паспортні дані, контакти та інше.
  5. Продовження термінів кредитування і оформлення договору про реструктуризацію.

Телефон Служби підтримки 0-800-30-12-12 працює щодня без святкових і вихідних днів з 9:00 до 21:00. З’єднання безкоштовне для всіх стаціонарних та стільникових апаратів, зареєстрованих і знаходяться на території України.

Для відправлення електронних листів використовуйте наступну адресу пошти мікрофінансової організації МегаГрошi: info@megagroshi.com.ua.

Якщо у Вас виникли питання під час оформлення заявки або роботи з особистим кабінетом, то можна в робочі години відправити повідомлення через онлайн-чат. Для цього на будь-якій сторінці веб-ресурсу справа внизу розкрийте діалогове вікно, натиснувши на рядок “Відправити мені повідомлення”.

Якщо оператори в даний час в офлайн режимі, то в формі потрібно заповнити не тільки повідомлення, але і свої контактні дані. За ним з Вами зв’яжуться найближчим часом фахівці МегаГрошi.

Соціальні мережі

Для тих хто активно користується соцмережею Фейсбук мікрофінансових організація МегаГрошi пропонує вступити в її спільноту. Тут можна ознайомитися з актуальною інформацією щодо проведених акцій, а також направляти повідомлення в Службу підтримки.

Крім цього, у компанії створена сторінка на Ю-тубі, але на ній представлений тільки один Ролик. Можливо, що незабаром фінансова установа візьметься за розвиток даного виду реклами.

Як проїхати?

Наземних офісів у компанії МегаГрошi немає, так як все обслуговування проводиться тільки дистанційно. Головний офіс розташований за адресою: 01032, м.Київ, вул. Саксаганського, 119-А, оф. 31.

Як видно з огляду, мікрофінансових організація МегаГрошi надає можливість отримання допомоги своїм клієнтам за безкоштовним телефоном Гарячої лінії. Графік роботи операторів досить зручний, так як звернутися можна з ранку і до пізнього вечора і незалежно від вихідних або святкових днів.

Якщо Ви вже зверталися за консультацією в онлайн-сервіс МегаГрошi, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про компетентність співробітників компанії. Ваша думка дозволить скласти реальне уявлення про якість послуг.

Оновлено:
22.02.2021 в 23:00
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...